Ünlüler Hangi Zayıflama Yöntemlerini Uyguluyor?

Ünlülerin nasıl zayıfladığını siz de merak ediyor musunuz? Günümüzde hareketsiz yaşam devamlı olarak oturarak çalışmak ve yoğun iş hayatı sebebiyle kilo alımını ve yağlanmayı genelde hızlandırıyor. Bu nedenle herkesin en büyük problemi kilo vermek oluyor.  Her yaştan yetişkinlerde veya çocuklarda bu problemle karşılaşıyoruz. Çocuklarda fast food  beslenme, aşırı abur cubur ve çikolata içerisinde ki aşırı yağ tüketimi bunu tetikliyor. Bunların tümü acil önlem alınmasını gerektiriyor.

Medyada bir çok defa ünlülerin zayıflamaları ile ilgili haberler okuyoruz. Ve herkes tarafından ünlülerin zayıflama sırları merak ediliyor.  Hangi diyet ve uygulamalarla zayıfladıklarını hepimiz merak ediyoruz. Birçok farklı yöntemler deneniyor ve bu uygulamaların bazılarına aşağıda yer veriyoruz.

Jennifer Aniston Diyeti

1200 Kalorilik bir diyet. Jennifer Aniston’un uyguladığı diyet oldukça sade ve güzel.

Kahvaltı

  • Bir elma yâda ananas, bir salkım üzüm 150 ml sütle hazırlanmış olan kepekli bisküvi ve bir bardak taze meyve suyu,
  • Bir kutu yoğurt bir tatlı kaşığı bal ve iki yemek kaşığı kuru üzüm yarım muz.

Öğle

  • 2 dilim kepekli ekmek, 2 ince dilim jambon, marul, sarımsak,  iki tatlı kaşığı yağsız salata sosu, iki kaşık meyve salatası.

Akşam

  • 115 gram haşlanmış taze patates, 75 gram tavuk eti, bir yemek kaşığı kadar peynir fırına verdikten sonra yiyebilirsiniz. İki adet erik.

Angeline Jolie Diyeti

Ünlü yıldız doğum sonrası kiloları ile gündemdeydi. Fakat üç hafta gibi kısa sürede tüm kilolarından kurtulduğu gözlemlendi. Ünlü yıldız en etkili sırrının etkin emzirmek olduğunu vurguluyor.  Çünkü her emzirme altı yüz yedi yüz kalori yakılmasını sağlıyor. Bunun yanında özel bir çay tarifi paylaşan ünlü yıldız bununla da yağlarından kurtuluyor. İşte Angelina Jolie’nin içtiği o çay;  küçük bir adet zencefili soyun,  iki fincan suda kaynatarak soğutun, İçerisine sarımsak iki adet ilave edin, 2 çay kaşığı limon ve bal ilave ederek tüketin. Taze olarak hazırlayın ve o şekilde tüketin.

Bütün ünlülerin diyetlerinde spor büyük önem taşıyor

Spor yapmadan maalesef mucize iksirler beklemek mümkün değil. Çünkü her birisinde spor oldukça etkin rol oynuyor. Spor yapmadan zafıylayanlar da ise doku yumuşaması ve sarkmalar görülüyor.

Okunmaya Değer Yazı!  İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır – Vücut Kitle İndeksi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir