Zayıflamak için 10 teknik

Zayıflamak İçin 10 Teknik: Kilolarına savaş açan pek çok insan, zayıflama konusunda alternatif yöntemlerden de faydalanıyor. Zayıflamak için çok farklı yöntemler bulunuyor. İdeal kiloya sahip olan bir insan sağlıklı yaşamın adımlarını atmış demektir. İdeal kilonuza ulaşmak için zayıflamak istiyorsanız bu yöntemler inglinizi çekebilir. Zayıflamak için sıkça kullanılan 10 farklı tekniğe bir göz atalım;

Bitki Çayları: Kilo kontrolünde en çok tercih edilen yöntemlerden biri, bitki çaylarının tüketilmesidir. Gün içinde 1-2 fincan tüketilecek bitki çayları, toksinlerin vücuttan atılmasına ve yağ yakımına yardımcı oluyor. Yeşil çay, mate çayı, biberiye, kekik, funda yaprağı en çok tercih edilenlerdir.

Zayıflama İlaçları/Zayıflama Bantları: Obezitenin hızla artması, zayıflama ihtiyacını başlı başına bir sektör haline getirdi. Piyasada çok sayıda farklı zayıflama bantları ve ilaçlar bulunuyor. Bu ürünlerin yağ yakımını sağladığı, aç kalmadan hızla kilo verdirdiği söylense de, uzmanlar bu tür ürünlerin dikkat edilmediği takdirde ölümcül sonuçlar doğurabileceğini belirtiyorlar.

Nerdeyse bütün diyetler bitki çayı tüketimini destekliyor. Diyetinizin etkisini kat ve kat arttıracak bir bitki çayı için biz Daily form 9′lu zayıflama çayı’nı öneriyoruz. Bu çayı temin etmek için www.zayiflamacayidailyform.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Lütfen sahte ürünler ile sağlığınızı riske atmayın.

İnceltici/Sıkılaştırıcı Kremler: Zayıflama sektörünün mucizevi sonuçlar vaat eden bir diğer ürün yelpazesi de; inceltici kremler. Düzenli günlük kullanımla, vücudun hızla şekil alacağı söylense de, diyet ve egzersiz olmadan sihirli bir değnekle zayıflamak, kulağa pek gerçekçi gelmiyor.

Okunmaya Değer Yazı!  Narın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Detoks: Toksinlerden arınmak ve anti-aging için kullanılan, zihinsel-ruhsal-bedensel arınma sağlayan etkili bir yöntemdir.  3 günden fazla uygulanacak olan detoks programları sağlık açısından zararlı olabilir.

Yoga: Doğru duruş ve nefes tekniklerini öğreterek, metabolizmanın hızlanmasını, vücudun güçlenmesini sağlar, böylece hem beden ve ruh dengesinin kurulmasına, hem de sağlıklı kilo vermeye yardımcı olur.

Akupunktur: Açlık hissini kontrol altına alabilmek için kullanılan yaygın bir yöntemdir. Kulaktaki belli akupunktur noktaları özel cihazlarla uyarılır ve küçük akupunktur iğneleri bu noktalara yerleştirilerek, tedavi uygulanır.

Ayurveda: Ayurveda, “yaşam bilgisi” olarak tanımlanan, binlerce yıllık bir Hint öğretisidir. Amaç kişilerin doğru beslenmesini, doğru egzersiz yapmasını sağlayıp, toksinleri temizleyip, fizyolojilerini dengeli hale getirmektir.

Hipnoz ile zayıflamak: Son yıllarda tercih edilen zayıflama yöntemleri arasında yer alan hipnoz ile, uzman ellerde üç ayda 10 kilo verilebileceği öne sürülüyor.

Liposuction: Vücutta biriken fazla yağların alınmasını sağlayan cerrahi bir yöntemdir. Zayıflama amaçlı değil, vücuda şekil verme amacıyla  uygulanır.

Cerrahi Operasyonlar: Aşırı obezite halinde ve tek çözümün cerrahi müdahale olduğu durumlarda, uzmanlar tarafından mideye kelepçe takılması gibi yöntemler uygulanabilmektedir.

Zayıflamak İçin 10 Teknik: Zayıflamada yardımcı olarak kullanılan bu alternatifin tekniklerin, mutlaka uzman kontrolünde uygulanması gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir