Scarlett Johansson AIDS Hakkında Konuştu

Scarlett Johansson AIDS Hakkında Konuştu

AmFAR dünyayı AIDS konusunda bilinçlendirmeyi ilke edinen, dünyanın önde gelen kar amacı gütmeyen derneklerinden biri. New York’taki Cipriani Restoran’da Çarşamba günü gerçekleşen AmFAR’ın geleneksel galasında enerji dolu, duygusal ve görkemli performanslar sergilendi. Yapılan açık arttırmada Andy Warhol’un da bazı eserlerinin satıldığı gece AIDS araştırmalarına ve HIV hakkındaki eğitimlerin önemine adandı.

Scarlett Johansson AIDS Hakkında Anısını Anlattı!

Scarlett Johansson sahneye çıktığında aldığı ödülünü AIDS ile mücadele edenlere adadı ve anısını anlattı. Johansson annesinin en yakın arkadaşı olan Tony’nin kısa süre içerisinde ailenin bir parçası olduğunu ve annesi ile Tony’nin arkadaşlıklarının kendisine normal hayatta kadın erkek ilişkilerinin ne kadar dar şekilde kategorize edildiğini öğrettiğini söyledi.

Partnerinin AIDS’ten ölmesinin üzerinden kısa bir süre sonra hayatına son veren Tony’nin 80’lerin ortasında NYC’de gay bir erkek olarak yaşadığından bahseden Johansson, annesinin ilişkilerini açıklamak için doğru kelimeyi bulmakta zorlandığını söylediğini dile getirdi. Johansson onların ilişkilerini bir kalıba uymayan, birbirlerinden hiçbir şey beklemeyen ve buna ihtiyaç duymayan iki insanın arasında hissettiği bir şey olarak tanımladı.

AIDS günümüzün en amansız hastalıkları arasında yerini alıyor. Özellikle korunmasız şekilde gerçekleştirilen ilişkiler ve bilinçsiz ilişkiler nedeniyle giderek yayılmaya devam ediyor.

Kaynak: Limithaber.com

Okunmaya Değer Yazı!  Yenidoğan Sünneti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir