Lösev Lösemi Hastası Çocukları Sevindiriyor

Lösev Lösemi Hastası Çocukları Sevindiriyor

İstanbul’da bulunan lösemili çocuklar vakfı yeni yıla hastanede gidecek çocukların morallerini yerine getirmek amacıyla gönüllüler ve aile temsilcilerinin de vermiş olduğu destekle çocuklar için yılbaşı partisi tertip etti. Belki de hastanede kaldıkları süre boyunca en güzel günlerini geçiren çocukların mutlulukları yüzlerinden okundu.

Lösev, çocukları eğlendirmek ve onlara moral vermek için aile temsilcileri ve gönüllüler yardımı ile yılbaşı partisi düzenledi. Organize edilen parti Hilton İstanbul Bosphorus’ın ev sahipliğiyle gerçekleşti. Parti boyunca değişik masal kahramanlarının kostümlerini giyen gönüllüler çocukları bir hayli eğlendirdi. Gece Bu harika partiye tedavisi bitmiş bitmemiş yüzden fazla çocuk katıldı. Gece boyunca dans eden çocuklar gönüllerince eğlendi. Gecenin sonunda kocaman bir pasta kesen lösemi hastası çocukların tek dileği ise aynı kaderi paylaşan ve tedavi için hastanede yatan arkadaşlarının bir an önce iyileşmesi oldu.

Zuhal Ön Moral Önemli Dedi

Yapılan yılbaşı partisinde çocuklarla birlikte doyasıya eğlenen LÖSEV Marmara Bölge Sorumlusu Zuhal Ön, lösemi tedavisinde en önemli etkenin moral olduğuna dikkat çekerek: “Lösemi hastalığında moral son derece önemli. Biz bu gün onlara farklı bir gün yaşatmayı amaç edindik. Önümüzdeki yıl da tüm çocuklarımız için iyi ve sağlık dolu geçsin istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Limithaber.com

Okunmaya Değer Yazı!  TUİK’ten Yaşam Süresi Hesaplaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir