Kilo Vermek İçin Tarçınlı Süt

Kilo vermek birçok kadının ortak arzusudur. Tarçınlı süt size bu konuda yardımcı olacaktır. Özellikle bahar ve yaz aylarının gelişi kilolarında memnun olmayan hanımları korkuya düşürüyor. Daha ince giysiler vücut hatlarınızı açıkça göstermektedir ki, bu sizi de rahatsız edecektir. Yaz aylarına geçtikçe plaj sezonu yaklaşacak. Bu da hanımların ideal vücut yapısına sahip olmayı daha çok arzuladığı bir mevsimdir. İşte bunu dikkate alarak size etkili zayıflama içeceğinin tarifini sunuyoruz.

Malzemeler:

– 1 bardak az yağlı süt,

– 1 çay kaşığı tarçın,

– 1 tane karanfil.

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri karıştırıp ister sıcak, ister soğuk olarak gece bir bardak içiyoruz. Özellikle yatmadan birkaç saat önce içilmesi önerilir. Eğer karanfil yoksa sadece tarçın ve süt içmek de yararlı olacaktır.

Detoks suyu ile kısa sürede zayıflayın

Şekerleme sevgisi, karında şişkinlik veya artık kilolarınızda kurtulmak istiyorsanız, hepsinin bir çözümü var. İşe, okula giderken detoks suyunuzu yaparak, rahat ve sağlıklı zayıflama yolunu seçmiş olursunuz.

Detoks suyunun faydaları:

  • Bağırsak sistemini temizler;
  • Şekerlemeye olan isteğin önüne geçer;
  • Günlük su ihtiyacını karşılar;
  • Ödem ve toksinleri vücuttan atmaya yardım eder;
  • Enerji verir ve yorgunluk hissini ortadan kaldırır;

Detoks suyu nasıl hazırlanır?

Malzemeler:

1 litre su, 1 çay kaşığı elma sirkesi, Yarım limon (portakalla da yerini değiştirebilirsiniz), isteğinize göre yeteri kadar taze nane.

Okunmaya Değer Yazı!  Kilo Vermek İstiyorum Ama Nasıl?

Tüm içeriği bir kapta karıştırın. En az 5 saat bekletin ve daha sonra günde 1 bardak için. Aç veya tok karına içebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir