Hadise Zayıflama Sırlarını Açıkladı.

Kısa sürede 67 kilodan 54 kiloya inen Hadise, bu yaz ilk defa bikinili fotoğraflarını hayranlarıyla  paylaşmıştı.Televizyon programında da resmen eridiğini gözler önüne seren Hadise’nin diyetinin sırrı tüm bayanlar arasında merak konusu olmuştu.

Hadise, diyeti hakkında ilk kez konuştu. Şimdiye kadar 13 kilo veren güzel şarkıcı, “Zayıflamak istiyorsanız karbonhidratı hayatınızdan çıkarın. Bol bol çilek ve yeşil elma tüketin” dedi.
Çok merak edilen diyetiyle ilgili sırlarını paylaşan şarkıcı, “En önemli şey irade. Kilo vermeye hazır değilseniz diyete başlamayın” dedi.

Hadise Diyeti : YAĞSIZ SÜTÜ TERCİH EDİN

Hadise, haftanın 5 günü spor yaptığını belirtti. Kardiyo ağırlıklı çalıştığını belirterek beslenmesi hakkında şunları söyledi:
“Diyet yaptığınız sürece tartıya çıkın. Spor yaparken şekeriniz düşüyorsa yarım muz tüketebilirsiniz. Ama kilo verdiğiniz dönemde çok fazla muz, armut gibi şekerli meyve yemeyin. Bunun yerine çilek ve yeşil elma yiyebilirsiniz. Ben çilek ve yeşil elmayı çok fazla tükettim ve zayıfladım. Yağlı yemeklerden, ekmekten,kızartmalardan,patates,makarna, pirinç gibi bütün kilo yapan karbonhidratlardan uzak durdum. Onun yerine yoğurt yedim ve sütün yağsız olanını tercih ettim.”

  • Zayıflarken gıdaları dengeli tüketmenin önemli olduğunu belirten Hadise, “Eskiden bolca çekirdek,badem ve çerez yerdim. Artık uzak duruyorum” dedi.
  • Tüm bunların dışında Hadise her sabah 6′da kalkıyor ve mutlaka yarım saat yürüyüş yapıyor.
  • Bir sabah kahvaltıda yulaf yediyse diğer sabah omlet yiyor. Aynı anda hem peynir, hem yulaf yemiyor. Yani karbonhidrat ile proteini asla karıştırmıyor.
  • Bol bol sebze yiyor yanında mutlaka yoğurt tüketiyor.
  • Akşam yemeklerinde sadece ızgara et ve balık yiyor.Ara öğünlerde ise bitki çayları ve tüketiyor.Asitli içeceklerden uzak duruyor.
Okunmaya Değer Yazı!  Ünlüler Hangi Zayıflama Yöntemlerini Uyguluyor?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir