Çocukların Beslenmesinde Altın Öğütler

Çocukların Beslenmesinde Altın Öğütler

Çocukların beslenmesinde önemli noktalar olduğunu vurgulayan Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde görev yapmak olan Uzman Klinik Psikolog Elçin Külahçıoğlu; altın öğütlerde bulundu. Uzm. Psikolog Elçin Külahçıoğlu, iştahsız olan ve bu yüzden de yemek yemeği reddeden ve bunun yanı sıra yemek seçen çocukların beslenmesi ile ilgili olarak, çözüm önerileri sundu.

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak görev yapan Elçin Külahçıoğlu; iştahsız olan ve bu yüzden yemek yemek istemeyen, aynı zamanda bunun yanı sıra; yemek seçen çocukların beslenmeleri ile ilgili olarak, çarpıcı tespitlerde bulundu. Külahçıoğlu; ailelere önemli bilgiler sunarak adeta altın öğütler verdi. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak görev yapan elçin Külahçıoğlu; ev içerisinde olumlu düzenlemeler yapılması gerektiğine dikkat çekti. Evde düzenin sağlanması gerektiğine vurgu yapan Külahçıoğlu; çalışma hayatı düzen istiyorsa, beslenme de düzen ister. Vücudun belli saatlerde besin ihtiyacı duyduğunda dikkat çeken Elçin Külahçıoğlu; çalışma hayatının düzeni insanları belli saatlerde acıkmaya koşullandırır dedi. Bu yüzden evde bir düzen oluşturmanın gerekliliğine vurgu yaptı.

Medical Park Hastanesi’nde; Uzman Klinik Psikolog olarak görev yapan Elçin Külahçıoğlu; oluşturulacak olan düzenle birlikte yemek yeme alışkanlığı kazanılır dedi. Elçin Külahçıoğlu; aynı zamanda porsiyonları da çocuğa göre düzenlemek gerektiğini belirtti.

Kaynak: Limithaber.com

Okunmaya Değer Yazı!  Bir Mucize! Hacamat Tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir