Çiftler En Çok Hangi Konularda Kavga Ediyorlar?

Sizce çiftler en çok hangi konuda anlaşmazlık yaşıyor? Kavga etmeyen çift, sorun yaşamayan ilişki yoktur. Ancak bazı çiftler arasında sık sık sorunlar yaşanıyor. Peki bu sorunlar nelerdir ve hangi sorunlara göre sevdiğimiz insanı incitiyoruz. Birlikte bakalım.

Neden aramadın?

Tüm ilişkilerde bu konuda tartışmalar yaşandığı olunur. Cevaplanmayan mesajlar, gün içinde arama yapılmaması gibi sorunlar çiftler arasında son yılların en güncel tartışma konusudur.

Aile konusu

Her iki taraf da aile ile ilgili hassas olduğu için senin annen böyle dedi, benim annem öyle dedi konusu yıllardır var. Şu anda da bu tartışmalar devam eder ve kaç yıllık evlilikleri bu söylentiler bitiriyor.

Sosyal medyada ilişkinizi göstermemeniz
İlişkisi yok veya bekar olarak kayıt etmişseniz ve ilişkiye başladıktan sonra değiştirmemişseniz, bu da bir tartışma nedenidir. Eğer evlenmişsiniz ve evli olarak kayıt yapmadığınız, her an volkanik patlama olabilir.

O beğenen kimdir?

Sosyal medya hayatımıza girdiği günden bu yana tanımadığımız insanlarla ilişki kurmak daha da kolaylaşmıştır. Bazıları sizi, siz de birilerini takip ediyorsunuz veya dostluğunuz var. Sevgilinizin tanımadığı birilerinin sizin resminizi beğenmesi en büyük tartışma konularından biridir.

Unutmak

Özel günleri unutmak ve bu yüzden tartışma yaşamak yıllardır var ve öyle tahmin ediyoruz ki, bundan da sonra olacaktır.

Online olmak

Yatıyorum dedikten sonra online görünmeniz kavga sebeplerinin başında gelir. Muhtemelen birçoğunuz kendi hayatınızda veya yakınlarınızda bunun şahidi oldunuz.

Okunmaya Değer Yazı!  Her Türlü Gribi İyileştiren Anneanne Tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir