Bir Erkeğin Sizi Sevdiğini Anlamanın 7 Yolu

Bir erkeğin sizi sevdiğini anlamanın yolu ? Peki nasıl anlayabilirsiniz? Acaba sizi seviyor? Bu sorular birçok kadını ilgilendiren sorular arasındadır. Kadın – erkek ilişkilerinde erkekler her zaman hislerini açık göstermeyebilir. Sizi sevdiklerini söylemeyi hem kendilerine, hem de size itiraf edemiyorlar. Böyle zamanlarda, yani karşınızdaki insan size karşı çok açık değilse size olan sevgisini ve ilgisini anlamak, öğrenmek size düşüyor. Sözlerinden, hareketlerinden, bakışlarından ve birçok şeyden size olan ilgisini anlayabilirsiniz. Bazı sırları ise biz size söyleyeceğiz.

  1. Sizinle yalnız kalmak için genellikle tek olduğunuz zamanlarda yanınıza geliyorsa, size dostluktan farklı hisler beslediği anlamına gelebilir. Sizinle daha çok vakit geçirmek ve hakkınızda daha çok şey bilmek için size daima hayatınızla ilgili sorular soracaktır. Eğer sık ​​sık bu yönde sorularla karşılaşıyorsanız, demek sizinle ilgileniyor.
  2. Erkekler hayatlarında olan her kız hakkında arkadaşlarına ve ailelerine anlatmazlar. Bu konuda konuşmak onların hoşuna gitmez. Ama sizden gerçekten keyif alıyorsa, evde veya arkadaşlarının yanında sizin hakkınızda konuşabilir. Bu, sizden hoşlandığını ve başkaları ile sizin hakkınızda konuşmak istediğini gösteriyor.
  3. Bazı erkekler sizden hoşlandıklarını bilmenizi istemezler. Bu nedenle size karşı dikkatsiz gibi davranabilirler.
  4. Dikkatsizlikleri ile paradoks oluşturan gizli bakışlarından sizden hoşlandıklarını kolaylıkla anlayabilirsiniz.
    Sizinle konuşurken ayaklarını sallıyorsa, bu kontrol dışı yaptığı bir eylemdir. O, bunu içgüdüsel olarak yapıyor.
  5. Sizin arkadaşlarınızla ilgileniyorsa, hemen hemen sizinle ilgili her şey onun dikkatini çekiyor. Eğer arkadaş çevrenize dikkat ediyorsa, bu, birlikte daha fazla zaman geçirmek için planlanmış bir harekettir.
  6. Eğer bir şey konuşurken sözünüzü kesmiyor ve dikkatle dinliyorsa, size büyük saygı besliyor. Erkekler genellikle dinlemeyi sevmezler.
  7. Fiziksel temas kurmaya çalışıyorsa, buna emin olabilirsiniz. Vücudunuza dokunmak, saçınızı arkaya atmak bile onun için bir temastır. Bu fırsatları kaçırmayacak.
Okunmaya Değer Yazı!  Sabah Koşusunun Faydaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir