Bebeğinizin Kilosu İklim Değişiklikleri Nedeni İle Azalmasın

Bebeğinizin Kilosu İklim Değişiklikleri Nedeni İle Azalmasın

Ankara’da hazine bulunduğu konusunda edilen iddia kent sakinlerini ayağa kaldırdı. Ankara Yenimahallede’ki kentsel dönüşüm çalışması sonucu 1 kasa altın bulunduğu iddia edildi. Hazine bulunduğu iddiası, kent sakinlerinde büyük bir heyecana sebep oldu. Fakat İnşaatta bulunan bir kasa altın yetkililerden konusuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Oturduğunuz semtte yapılan bir kazı çalışması sırasında hazine çıksa ne yapardınız? Elbette ki çok heyecanlanırdınız. Ankara Yenimahalle sakinleri de çok heyecanlandı. Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Ankara’da hazine bulunduğu İddiası ortalığı karıştırdı. Kentte büyük bir merak uyandıran bu haber kısa sürede dilden dile yayıldı. Ankara Yenimahalle’de devam eden kentsel dönüşün çalışmaları sırasında kazı yapılan alanda 1 kasa altın bulunduğu iddia edildi. Ancak tüm beklemelere rağmen yetkililerden edilen iddia hususunda hiçbir açıklama yapılmadı.

Mahalle halkı kentsel dönüşüm sırasında inşaat alanında hazine bulunduğunu doğruladı.

Mahalle sakinleri yapılan kentsel dönüşüm inşaatı sırasında inşaat alanında bir sandık dolusu hazine bulunduğunu doğruladı. Bölgede eski olarak bilinen inşaat alanını kazan kepçe çok fazla altın ve tarihi eser dolu bir sandığın bulunduğunu, olaya polisin el koyduğunu belirtti.

 

Kaynak: Limithaber.com

Okunmaya Değer Yazı!  Domuz Gribi Vakası Geri Geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir