Adaçayı ve Muz Mucizesi

Dil/Languages: Türkçe

Adaçayı ve Muz Mucizesi

Dermatoloji Uzman Dr. Ata Nejat Ertek, bir gazeteye verdiği röportajda adaçayı ve muzun mucizesi ile cilde kalkan oluşturmaya yaradığını belirtti. İşte haberin detayları…

Dr. Ata Nejat Ertek, yaptığı açıklamada, adaçayı ve muz un cilt için bir kalkan görevi üstlendiği ve aynı zamanda da cildin yaşlanmasını önlediğini belirtti. Dr. Ata Nejat Ertek, yaptığı açıklamalar ile doğal yollar ile yaşlanmaya karşı duvar örmenin altını çizdi. Özellikle hanım efendileri ciltlerine ve kırışıklıklara karşı gösterdiği özen yadsınmayacak kadar gerçek. Fakat yıllara meydan okumak çoğu zaman neredeyse imkansız bir hal alıyor. Fakat Dr. Ata Nejat Ertek, yaptığı açıklamalar ile herkesin dikkatini çekti.

Adaçayının içinde ki maddelerin cildi yenilediği, kalkan oluşturduğu ve aynı zamanda da cildin antioksidan etkisi gösterdiğini açıkladı. Cildi enfeksiyonlara karşı koruduğu için yaşlanmayı engellediğini belirtti. Keza muzunda etkilerinin cilt için büyük önem arz ettiğini ve cildi yaşlanmaya karşı koruduğunun altını çizdi.

Dr. Ata Nejat Ertek, yaptığı açıklamada; “ güzel bir cilde sahip olmak ve ışıl ışıl bir tene sahip olmak için öncelikle bol bol su içmelisiniz” dedi.

Kaynak: Limithaber.com

Dil/Languages: Türkçe

Okunmaya Değer Yazı!  Kırışıklara "bye bye!" Demeye Hazır Mısınız?

Hakkında Skolyoz

Okudunuz mu?

Annede Loğusalık Dönemi Nasıl Gelişir

Annede Loğusalık Dönemi Nasıl Gelişir?

Dil/Languages: Türkçe Yeni doğum yapan kadına loğusa, doğumu takip eden ilk 6 haftalık zaman dilimine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir