1 Ayda 6 Kilo Verdiren Diyet

Bu diyet özellikle sebze ve meyvelerden oluşmaktadır. Sabahları uyanınca aç karnına limon, tarçın ve elma gibi besinler yemek vücut zindeliğinizi güçlendirecek ve bununla beraber kuru Kayısı, erik ve kefir de sindirim sisteminizin çalışmasına neden olacaktır. 1 ay süreyle her gün bunları mutlaka sürekli olarak tekrar etmelisiniz ki, istediğiniz sonucu elde edebilesiniz. Sabah uyanınca aç karnına 1 bardak sıcak su, 1 dilim limon, 1 parça kabuk tarçın, 1 dilim elma ve 1 çay kaşığı elma sirkesini karıştırıp için.

Kahvaltıda ise 2 dilim kepekli ekmek, 1 çay kaşığı “light” labne peynir, maydanoz, domates ve salatalık. Kahvaltı ana yemektir ve mutlaka yemelisiniz. Kahvaltıdan 2 saat sonra 2 adet taze kayısı ve 5 adet badem yemek gerekir. Çünkü hazmetme siteminiz çalışmaya başlar ve açlık hissi yaşamamak için yemelisiniz.

Öğle yemeğinde doyana kadar yiyin. Et yemeği yiyebilirsiniz, ancak 100 gr’dan fazla et yememelisiniz. Yemeğin yanında 200 gr yağsız yoğurt veya 100 gr normal yoğurt yiyebilirsiniz. Hazırladığınız salataya 1 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyebilirsiniz. Öğle yemeğinden 2 saat sonra 5 adet badem ve 2 kırmızı erik yemelisiniz. Bundan iki saat sonra eğer açlık hissi oluşursa, 2 dilim kepekli ekmekle beyaz peynir yiyebilirsiniz.

Akşam yemeğinde ise ancak kendi yağında pişmiş balık, tavuk veya köfte kebabı, salata (1 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin) yiyin. Akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 bardağa kadar yağsız kefir ve 1 kuru kayısı yemelisiniz. Bunlar sindirim sisteminizi ve zayıflamanızı hızlandıracaktır.

Okunmaya Değer Yazı!  Diyeti Bozan Bahanelere Karşı Etkili Teklifler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir